Tájkerékpáros Váltóbajnokság, Pannon MTBO 2010. - relay Sze 2010.08.18. 13:12
Nevezések készítette: OS2003 © Stephan Krämer 2008

Rajtsz Klub                                Név        
            Futó Név                         Szül  SI dugó  Bérelt  


 Váltó OB/Championsh.   

   1     11 OSC Orvosegyetem SC                 1          
               1 Marosffy Dániel              73              X     
               2 Füzy Anna                    76              X     
               3 Marosffy Dániel              73    730709          
               4 Füzy Anna                    76    545520          

   2     12 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle  2          
               1 Jankó Dániel                 90              X     
               2 Jankó Tamás                  58    505220          
               3 Jankó Dániel                 90    900815          
               4 Jankó Tamás                  58    580930          

   3     13 DTC Diósgyőri Tájfutó Club          1          
               1 Bertóti Róbert               88              X     
               2 Nagy Benő                    94              X     
               3 Bertóti Róbert               88    233692          
               4 Nagy Benő                    94    222930          

   4     14 DTC Diósgyőri Tájfutó Club          2          
               1 Tamás Tibor                  69              X     
               2 Viraszkó Zoltán              73              X     
               3 Tamás Tibor                  69    505300          
               4 Viraszkó Zoltán              73    307730          

   5     15 HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle  1          
               1 Balla Sándor                 54              X     
               2 Kármán Katalin               58              X     
               3 Balla Sándor                 54      5622          
               4 Kármán Katalin               58      4494          

   6     16 KFK KFKI Petőfi Sportkör                       
               1 Bihari Zoltán                76              X     
               2 Köllöd Róbert                59              X     
               3 Bihari Zoltán                76       998          
               4 Köllöd Róbert                59              X     

   7     17 VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá             
               1 Szűcs Soma                   93              X     
               2 Bedő Csaba                   92              X     
               3 Szűcs Soma                   93              X     
               4 Bedő Csaba                   92    363445          

   8     18 SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn             
               1 Peregi Dávid                 93              X     
               2 Peregi Dániel                97              X     
               3 Peregi Dávid                 93    505245          
               4 Peregi Dániel                97   2022134          

   9     19 SMA Soproni Műegyetemi AC           1          
               1 Plájer Lajos                 56              X     
               2 Szabó Tamás                  65              X     
               3 Plájer Lajos                 56    338662          
               4 Szabó Tamás                  65    505243          

  10     20 MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba             
               1 Pálfi Gergely                89              X     
               2 Pálfi Antal                  66              X     
               3 Pálfi Gergely                89    307780          
               4 Pálfi Antal                  66    307779          

  11     21 KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye             
               1 Horváth Gergő                95              X     
               2 Horváth Marcell              93              X     
               3 Horváth Gergő                95    505223          
               4 Horváth Marcell              93    505222          

  12     22 OSC Orvosegyetem SC                 2          
               1 Dosek Ágoston                55              X     
               2 Mets Miklós                  61              X     
               3 Dosek Ágoston                55      4482          
               4 Mets Miklós                  61    232802          

  13     23 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   1          
               1 Egei Patrik                  98              X     
               2 Egei Tamás                   63              X     
               3 Egei Patrik                  98    362957          
               4 Egei Tamás                   63    363439          

  14     24 TTE Tipo Tájfutó és Környezetvédő   2          
               1 Cseresnyés Ágnes             68              X     
               2 Egei Petra                   96              X     
               3 Cseresnyés Ágnes             68     45130          
               4 Egei Petra                   96    232822          



 Pannon váltó/relay     

   1     51 MIX Vegyes csapat                              
               1 Bunyik László                54              X     
               2 Gyallai János                65              X     
               3 Bunyik László                54     45548          
               4 Gyallai János                65     46077          

   2     52 SU RLV SPARKASSE ASPANG             1          
               1 Haindl Anton                 63              X     
               2 Haindl Raphael               96              X     
               3 Haindl Anton                 63    632903          
               4 Haindl Raphael               96    961207          

   3     53 SU RLV SPARKASSE ASPANG             2          
               1 Ritter Julia                                 X     
               2 Ritter Waltraud                              X     
               3 Ritter Julia                         6949          
               4 Ritter Waltraud                    230621          

   4     54 SU RLV SPARKASSE ASPANG             3          
               1 Höller Marco                                 X     
               2 Weber Nicole                                 X     
               3 Höller Marco                       320027          
               4 Weber Nicole                       230629          

   5     55 MIX Vegyes csapat                              
               1 Hegedüs Béla                 60              X     
               2 Tóth Gergely                 66              X     
               3 Hegedüs Béla                 60    232807          
               4 Tóth Gergely                 66              X     

   6     56 MIX Vegyes csapat                              
               1 Sommer Michael               76              X     
               2 Hölzer Viktória              80              X     
               3 Sommer Michael               76    515121          
               4 Hölzer Viktória              80              X     

   7     57 MIX Vegyes csapat                              
               1 Németh Bence                 92              X     
               2 Rózsa László                 83              X     
               3 Németh Bence                 92    505240          
               4 Rózsa László                 83     46058          

   8     58 SMA Soproni Műegyetemi AC           2          
               1 Dravetz Walter               54              X     
               2 Haingartner Christoph        84              X     
               3 Dravetz Walter               54    700700          
               4 Haingartner Christoph        84     45479          

   9     59 MIX Vegyes csapat                              
               1 Fehér Csaba                  77              X     
               2 Budai Gyula                  55              X     
               3 Fehér Csaba                  77     45529          
               4 Budai Gyula                  55              X