Pannon MTBO 2010. - middle Cs 2010.08.19. 22:26
Rajtlista készítette: OE2003 © Stephan Krämer 2008

Rajtsz   Rajt Név                        Szül  SI dugó       Klub                               


 M21E  (12)                   8.9 km  250 m   8 ep        

        14:00 Üres                                           Vakant                             
        17:00 Viraszkó Zoltán             73    307730  HUN  DTC Diósgyőri Tájfutó Club         
        20:00 Dosek Ágoston               55      4482  HUN  OSC Orvosegyetem SC                
        23:00 Bertóti Róbert              88    233692  HUN  DTC Diósgyőri Tájfutó Club         
        26:00 Rózsa László                83     46058  HUN  MSE Megalódusz SE                  
        29:00 Töreky Ákos                 71      1000  HUN  BEA Budapesti Egyetemi Atlétikai C 
        32:00 Bihari Zoltán               76       998  HUN  KFK KFKI Petőfi Sportkör           
        35:00 Haingartner Christoph       84     45479  AUT  OLC GRAZ                           
        38:00 Paulovits László            67    222558  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 
        41:00 Üres                                           Vakant                             
        44:00 Fehér Csaba                 77     45529  HUN  KTM - Erste Lízing                 
        47:00 Sommer Michael              76    515121  DEN  OK Oest                            



 W21E  (6)                    8.7 km  200 m   7 ep        

         1:00 Tönköly Erika               68    222560  HUN  Száguldó Virágok                   
         4:00 Novai Éva                   80    505210  HUN  ZTC Zalaegerszegi Tájékozódási Fut 
         7:00 Traint Christina            90    307468  AUT  SU RLV SPARKASSE ASPANG            
        10:00 Marosffy Orsolya            72    720605  HUN  OSC Orvosegyetem SC                
        13:00 Üres                                           Vakant                             
        16:00 Füzy Anna                   76    545520  HUN  OSC Orvosegyetem SC                



 M14  (7)                     5.5 km  75 m   6 ep         

         1:00 Makszim Soma                97    222551  HUN  EK Egyesületen kívüli              
         4:00 Fuchs Lukas                 96            AUT  SU RLV SPARKASSE ASPANG            
         7:00 Üres                                           Vakant                             
        10:00 Peregi Dániel               97   2022134  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 
        13:00 Üres                                           Vakant                             
        16:00 Haindl Raphael              96    961207  AUT  SU RLV SPARKASSE ASPANG            
        19:00 Üres                                           Vakant                             



 M15-17  (8)                  7.5 km  125 m   7 ep        

        21:00 Szűcs Soma                  93    222559  HUN  VBT Veszprémi Bridzs és Tájékozódá 
        24:00 Horváth Marcell             93    505222  HUN  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye 
        27:00 Üres                                           Vakant                             
        30:00 Nagy Benő                   94    222930  HUN  DTC Diósgyőri Tájfutó Club         
        33:00 Makszim Zsombor             94    222552  HUN  EK Egyesületen kívüli              
        36:00 Üres                                           Vakant                             
        39:00 Peregi Dávid                93    505245  HUN  SPA Tabáni Spartacus Sport és Körn 
        42:00 Horváth Gergő               95    505223  HUN  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye 



 M18-20  (4)                  8.9 km  250 m   8 ep        

         2:00 Németh Bence                92    505240  HUN  VKE - Nelson                       
         5:00 Jankó Dániel                90    900815  HUN  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle 
         8:00 Üres                                           Vakant                             
        11:00 Bedő Csaba                  92    363445  HUN  VKE - Nelson                       



 M21BR  (7)                   7.5 km  125 m   7 ep        

         0:00 Pálfi Gergely               89    307780  HUN  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba 
         3:00 Üres                                           Vakant                             
         6:00 Nyíri Tibor                 77    307541  HUN  BDI Budapesti Diáksport Szövetség  
         9:00 Üres                                           Vakant                             
        12:00 Mórocza Árpád               90    307705  HUN  BSC Balatonfüredi SC               
        15:00 Üres                                           Vakant                             
        18:00 Höller Marco                83            AUT  SU RLV SPARKASSE ASPANG            



 M40  (10)                    8.7 km  200 m   7 ep        

        19:00 Üres                                           Vakant                             
        22:00 Tóth Gergely                66    222556  HUN  KOS Hegyvidék-KFKI Optimista SK    
        25:00 Mets Miklós                 61    232802  HUN  OSC Orvosegyetem SC                
        28:00 Üres                                           Vakant                             
        31:00 Pálfi Antal                 66    307779  HUN  MAF Műegyetemi Atlétikai és Footba 
        34:00 Gyallai János               65     46077  HUN  GYO Gyöngyösi Tájfutó Klub         
        37:00 Tamás Tibor                 69    505300  HUN  DTC Diósgyőri Tájfutó Club         
        40:00 Üres                                           Vakant                             
        43:00 Makszim Mátyás              66    222553  HUN  EK Egyesületen kívüli              
        46:00 Dravetz Walter              54    700700  HUN  SMA Soproni Műegyetemi AC          



 M50  (6)                     7.5 km  125 m   7 ep        

        45:00 Domán Gábor                 60     45353  HUN  THT Tapolcai Honvéd SE             
        48:00 Budai Gyula                 55    222555  HUN  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle 
        51:00 Bunyik László               54     45548  HUN  MEA Miskolci Egyetemi Atlétikai és 
        54:00 Jankó Tamás                 58    580930  HUN  HSE Hegyisport Szentendre Egyesüle 
        57:00 Hegedüs Béla                60    232807  HUN  KST Kőbányai Sirályok Tájfutó Egye 
        60:00 Üres                                           Vakant                             



 W21BR  (7)                   6.9 km  125 m   6 ep        

         2:00 Ritter Julia                              AUT  SU RLV SPARKASSE ASPANG            
         5:00 Üres                                           Vakant                             
         8:00 Hölzer Viktória             80    222554  HUN  EK Egyesületen kívüli              
        11:00 Üres                                           Vakant                             
        14:00 Weber Nicole                87            AUT  SU RLV SPARKASSE ASPANG            
        17:00 Üres                                           Vakant                             
        20:00 Ritter Waltraud                           AUT  SU RLV SPARKASSE ASPANG            



 OPEN / Nyílt  (5)            5.5 km  75 m   6 ep         

        22:00 Fuchs Manfred                             AUT  SU RLV SPARKASSE ASPANG            
        25:00 Lukoviczki Péter Pál        94    222562  HUN  EK Egyesületen kívüli              
        28:00 Üres                                           Vakant                             
        31:00 Lukoviczki Pál              60    222563  HUN  EK Egyesületen kívüli              
        34:00 Üres                                           Vakant